ASUS Eee Pad Transformer Prime

ASUS Eee Pad Transformer Prime

vyráží do boje proti iPadu vyzbrojený čtyřjádrovým procesorem NVIDIA® TEGRA® 3 a 12jádrovým GPU GeForce. Výkonný procesor je doplněn o 1GB DDR2 operační paměti a integrovanou vnitřní pamětí 32 GB. Díky takto výkonným komponentám by měla novinka bez problémů zvládat prohlížení webových stránek, přehrávání HD 1080p videa a také hraní 3D her.
Vyzdvihnout si ASUS Transformer Prime zaslouží také za 10.1“ displej s 10bodovým vícedotykovým ovládáním, který poskytuje rozlišení 1280 x 800 bodů, vynikající pozorovací úhly 178 stupňů a je vybaven ochranným sklem Corning Gorilla Glass. Jako operační systém slouží Android 3.2 Honeycomb s možností upgradu na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

ASUS Eee Pad Transformer Prime je vybaven čelním fotoaparátem s rozlišením 1,2 Mpx pro videokonference a velmi kvalitním zadním fotoaparátem pro pořizování fotografií a záznam videa. Ten disponuje rozlišením 8 Mpx, automatickým ostřením, LED bleskem, vysokou světelností F2.4, snímačem CMOS se zadním podsvícením a také redukcí šumu při slabém osvětlení. O skvělý zvuk se stará firemní technologie SonicMaster, která zprostředkuje čistý zvuk s širokým rozsahem a věrným podáním nejen hudby, ale také hlasu.

Tablet je vybaven slotem pro micro SD kartu, 3,5mm sluchátkovým výstupem a portem micro HDMI, pomocí kterého jej lze snadno propojit s velkoplošnou televizí. Nechybí bezdrátové technologie WiFi b/g/n a Bluetooth 2.1 + EDR a další důležitá výbava v podobě G-Senzoru, světelného senzoru, gyroskopického senzoru, E-compassu a modulu GPS. Jednou z předností zařízení série Eee Pad Transformer je jejich dokovací stanice, která nabízí uživatelům klávesnici i touchpad, integrovanou přídavnou baterii a zároveň možnosti rozšíření přes USB port či slot pro SD karty.

ASUS Eee Pad Transformer Prime
ASUS Eee Pad Transformer Prime
ASUS Eee Pad Transformer Prime
ASUS Eee Pad Transformer Prime